DZIEŃ KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klas starszych spotkali się na apelu, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski klas starszych. Zobaczyliśmy   humorystyczną scenkę  o dziewczętach i kobietach. Wysłuchaliśmy okolicznościowych piosenek w pięknym wykonaniu naszego szkolnego zespołu.

Rozstrzygnięty został konkurs „Moja walentynkowa Przygoda” I miejsce zajęła Patrycja Grzejszczyk IV a, II miejsce Nina Żmuda IVa, III miejsce Wiktoria Wąsowicz IVa. Dowiedzieliśmy się również, kto zwyciężył w konkursie  „Najsympatyczniejsza Uczennica klas starszych.” I miejsce zajęła Martyna Hochel  II A , II miejsce Patrycja Rodak III A, III miejsce Amelia Sutowicz IV a. Uczniowie złożyli życzenia swoim koleżankom i wszystkim paniom w szkole. Szkoda, że 8 marca jest tylko raz w roku :-)