Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2017/2018

Terminy konsultacji, podczas których rodzice mogą otrzymać informację
o zachowaniu i postępach w nauce swojego dziecka.
( drugie półrocze roku szkolnego 2017/2018
)

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia/Godzina
(np. czwartek 8:50-9:35)

Nr sali

  1.  

Adach Lidia

Środa: 9.40 – 10.25

s. 19

  1.  

Bednarska Agnieszka

Poniedziałek: 10.35 – 11.20

s.19

  1.  

Besterecha Mirosław

Poniedziałek: 11.25 – 12.10

s.29

  1.  

Dołowacka – Kita Edyta

Wtorek: 8.55 – 9.40

s.19

  1.  

Gidek Maria

Poniedziałek: 7.00 – 8.00

świetlica

  1.  

Głowacka Sylwia

Poniedziałek: 11.25 – 12.10

S.10

  1.  

Grosicka Wiesława

Czwartek: 7.30 – 8.15

s.16 a

  1.  

Jaklewicz Grażyna

Czwartek: 10.35 – 11.20

s.19

  1.  

Janik Kamil

Czwartek: 9.05 – 9.50

świetlica

  1.  

Kruzel Dorota

Wtorek: 11.40 – 12.25

s.19

  1.  

Kucharczyk Agata

Środa: 10.35 – 11.20

s.19

  1.  

Malec Jerzy

Poniedziałek: 11.25 – 12.10

Pokój n-li W-F

  1.  

Młynarczyk Marek

Czwartek: 10.35 – 11.20

s.27

  1.  

Nawrot-Przygoda Katarzyna

Piątek: 8.50 – 9.35

s.34

  1.  

Niepołońska Katarzyna

Wtorek: 11.25 – 12.10

Pokój n-li W-F

  1.  

Pitula Rafał

Środa: 8.50 – 9.35

s.34

  1.  

Pluta Joanna

Piątek: 9.40 – 10.25

s.19

  1.  

Pożoga Barbara

Poniedziałek: 11.25 – 12.10

s.19

  1.  

Sarnecka Renata

Środa: 13.15 – 14.00

s.19

  1.  

Sitarski Jacek

Czwartek: 11.25 – 12.10

Pokój n-li W-F

  1.  

Skrzek Hanna

Czwartek: 11.25 – 12.10

Pokój wicedyrektora

  1.  

Sławińska Dorota

Piątek: 10.35 – 11.20

s.19

  1.  

Staniec Jolanta

Środa: 8.50 – 9.35

s.33

  1.  

Szala Anna

Poniedziałek: 10.25 – 10.45

Środa: 11.20 – 11.45

s.27

  1.  

Szlefarska Agnieszka

Wtorek: 9.40 – 10.25

s.19

  1.  

Sztuka Magdalena

Poniedziałek: 13.15 – 14.15

s.19

  1.  

Szymczyk-Gołąbek Małgorzata

Poniedziałek: 11.25 – 12.10

s.28

  1.  

Tomaszewska Sylwia

Codziennie w godzinach pracy pedagoga

s.5

  1.  

Tosnowiec-Brodawka Grażyna

Środa: 10.35 – 11.20

s.19

  1.  

Wolańska Sylwia

Wtorek: 11.25 – 12.10

Czwartek: 9.40 – 10.25

s.32

s.31

  1.  

Zapała Elżbieta

Poniedziałek: 9.40 – 10.25

s.35

  1.  

Zawadzka-Chłopek Monika

Czwartek: 8.50 – 9.35

s.20

  1.  

Zep Katarzyna

Poniedziałek: 9.40 – 10.25

s.19

  1.  

Zielonka Ewelina

Środa: 8.50 – 9.35

s.29

  1.  

Zięba Elżbieta

Poniedziałek: 9.40 – 10.25

s.19