Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019

Terminy konsultacji nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 w Kielcach, podczas których rodzice mogą otrzymać informację

o zachowaniu i postępach w nauce swojego dziecka.
( pierwsze półrocze roku szkolnego 2018/2019
)

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia/Godzina
(np. czwartek 8:50-9:35)

Nr sali

  1.  

Adach Lidia

czwartek

9.50 – 10.35

s. 19

  1.  

Bednarska Agnieszka

wtorek

11.40 – 12.25

s. 22

  1.  

Bem Magdalena

wtorek

9.50 – 10.35

s. 19

  1.  

Besterecha Mirosław

środa

9.50 – 10.35

s. 19

  1.  

Dołowacka – Kita Edyta

piątek

11.40 – 12.25

s. 19

  1.  

Gidek Maria

poniedziałek

7.00 – 8.00

s. 3

  1.  

Głowacka Sylwia

piątek

10.45 – 11.30

s. 3

  1.  

Grosicka Wiesława

czwartek

9.00 – 9.40

s. 16 a

  1.  

Jaklewicz Grażyna

wtorek

10.45 – 11.30

s. 19

  1.  

Kruzel Dorota

poniedziałek

9.50 – 10.35

s. 19

  1.  

Kucharczyk Agata

czwartek

9.45 – 10.30

s. 19

  1.  

Malec Jerzy

poniedziałek

11.40 – 12.25

p. nauczycieli w-f

  1.  

Młynarczyk Marek

czwartek

11.40 – 12.25

s. 28

  1.  

Nawrot-Przygoda Katarzyna

czwartek

11.40 – 12.25

s. 34

  1.  

Niepołońska Katarzyna

czwartek

9.50 – 10. 35

p. nauczycieli w-f

  1.  

Pitula Rafał

poniedziałek

11.40 – 12.25

s. 19

  1.  

Pluta Joanna

Środa

9.50 – 10.35

s. 19

  1.  

Sarnecka Renata

poniedziałek

12.25 – 13.30

s. 19

  1.  

Sitarski Jacek

czwartek

8.55 – 9. 40

p. nauczycieli w-f

  1.  

Skrzek Hanna

czwartek

11.40 – 12.25

p. wicedyrektora szkoły

  1.  

Sławińska Dorota

środa

12.45 – 13.30

s. 19

  1.  

Staniec Jolanta

czwartek

10.45 – 11.30

s. 33

  1.  

Szala Anna

poniedziałek

9.50 – 10.35

s. 19

  1.  

Szlefarska Agnieszka

piątek

10.45 – 11.30

s. 19

  1.  

Sztuka Magdalena

poniedziałek

12.25 – 13.20

s. 19

  1.  

Szymczyk-Gołąbek Małgorzata

poniedziałek

11.40 – 12.25

s. 28

  1.  

Tomaszewska Sylwia

w godzinach pracy pedagoga szkolnego

p. pedagoga

  1.  

Tosnowiec-Brodawka Grażyna

piątek

10.45 – 11.30

s. 17

  1.  

Wolańska Sylwia

poniedziałek 8.55 – 9.40

czwartek 10.45 – 11.30

s. 19

  1.  

Zapała Elżbieta

poniedziałek

11.40 – 12.25

s. 35

  1.  

Zawadzka-Chłopek Monika

wtorek

9.50 – 10.35

s. 20

  1.  

Zep Katarzyna

czwartek

11.40 – 12.25

s. 19

  1.  

Zgryza Katarzyna

czwartek

10.45 – 11.30

s. 19

  1.  

Zielonka Ewelina

środa

8.55 – 9.40

s. 29

  1.  

Zięba Elżbieta

czwartek

13.50 – 14.35

s. 22