Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020

Terminy konsultacji nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 w Kielcach, podczas których rodzice mogą otrzymać informację

o zachowaniu i postępach w nauce swojego dziecka. (Pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020)
- ( pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020)

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia/Godzina
(np.  czwartek 8:50-9:35)

Nr sali

1.

Adach Lidia

środa 10.45 – 11.30

19

2.

Bednarska Agnieszka

poniedziałek 8.55 – 9.40

22

3.

ks. Besterecha Mirosław

piątek 8.45 – 9.30

18

4.

Bracichowicz Aldona

wtorek 11.40 – 12.25

32

5.

Dołowacka – Kita Edyta

poniedziałek 8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

6.

Chojnacka Katarzyna

środa 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

7.

Gidek Maria

wtorek 14.20 – 15.20

sala nr 3/ świetlica

8.

Głowacka Sylwia

środa 11.40 – 12.25

pokój nauczycielski

9.

Grosicka Wiesława

poniedziałek 13.50 – 14.35

16a

10.

Kruzel Dorota

środa 10.45 – 11.30

19

11.

Kucharczyk Agata

wtorek 12.45 – 13.30

pokój nauczycielski

12.

Malec Jerzy

wtorek 11.40 – 12.25

pok. nauczycieli

 w-f

13.

Młynarczyk Marek

środa 9.50 – 10.35

28

14.

Nawrot-Przygoda Katarzyna

piątek 10.45 – 11.30

34

15.

Niepołońska Katarzyna

czwartek 10.45 – 11.30

pok. nauczycieli

 w-f

16.

Pitula Rafał

wtorek 11.40 – 12.25

34

17.

Pluta Joanna

wtorek 9.50 – 10.35

31

18.

Saletra Małgorzata

poniedziałek 8.55 – 9.20

pokój nauczycielski

19.

Sarnecka Renata

środa 13.50 – 14.45

pokój nauczycielski

20.

Sitarski Jacek

środa 10.45 – 11.30

pok. nauczycieli

 w-f

21.

Sławińska Dorota

wtorek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

22.

Sobocińska-Margiel Daria

poniedziałek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

23.

Staniec Jolanta

czwartek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

24.

Szala Anna

poniedziałek 11.40 – 12.25

27

25.

Sztuka Magdalena

poniedziałek 12.45 – 13.30

pokój nauczycielski

26.

Szymczyk-Gołąbek Małgorzata

wtorek 11.40 – 12.25

28

27.

Tomaszewska Sylwia

środa 13.50 – 14.45

5

28.

Tosnowiec-Brodawka Grażyna

czwartek 12.45 – 13.30

17

29.

Zapała Elżbieta

czwartek 10.45 – 11.30

35

30.

Zawadzka-Chłopek Monika

wtorek 9.50 – 10.35

20

31.

Zep Katarzyna

środa 11.40 – 12.25

19

32.

Zgryza Katarzyna

poniedziałek 10.45 – 11.30

sala nr 3/ świetlica

 

Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia w roku szkolnym 2019/2020:

  1. Renata Sarnecka,
  2. Magdalena Sztuka,
  3. Katarzyna Nawrot - Przygoda.