OBCHODY PIERWSZEGO DNIA WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

21 marca 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani kolorowo i wiosennie. Wszystko zaczęło się od dnia tematycznego „Pierwszy Dzień Wiosny na sportowo". Na początku, w sali gimnastycznej zaprezentowały sie klasy czwarte i piąte, które brały udział w grach i zabawach. Odbyła się między nimi rywalizacja, w której klasa IVa i Va wygrały rozgrwyki. Następnie klasa siódma zagrała w tenisa stołowego. W rozgrywkach, w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Amelia Zatorska, II miejsce Wiktoria Soboń, a III miejsce Szymczyk Julia. W kategorii chłopców I miejsce zdobył Jakub Dorosz, II miejsce Kondrad Szymański, III miejsce Dawid Szymański. Następnie odbyły się rozgrywki siatkówki klas szóstych i ósmej.

Na zakończenie dnia odbyło się roztrzygnięcie konkursu po hasłem „Najciekawsze przebranie wiosenne", którego organizatorkami były p.Magdalena Sztuka i Renata Sarnecka . W konkursie tym I miejsce zdobyła klasa IVa i VI b, II miejsce klasa VIa i Vb, III miejsce klasa IVb. Pozostałe klasy VIIa, VIIIb, otrzymały wyróżnienie.