PODSUMOWANIE PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS IV-VI SP 7 ZA II PÓŁROCZE

Apel odbył się 20.06.2017r. Podczas spotkania uczniowie wysłuchali sprawozdania, a także obejrzeli zdjęcia, z działań samorządu, które realizowane były w II  półroczu. Następnie p. Agata Kucharczyk wyczytała uczniów, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre sprawowanie. Wszyscy najlepsi otrzymali słodki podarunek. Prezent otrzymały również dzieci, które w ciągu II półrocza miały 100%  frekwencję: Natalia Jurzyńska z klasy VIb, Igor Doniec z klasy Va i Igor Zdziechowicz z klasy Va. Podczas apelu wręczone zostały także nagrody i dyplomy za liczne konkursy i zawody zorganizowane w naszej szkole. Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie wyników, jakie osiągnęły poszczególne klasy, w Szkolnym Konkursie Rywalizacji Klas IV-VI. Zwyciężyła, po raz czwarty, klasa VIa. Przewodniczący tej klasy odebrał statuetkę a uczniowie poczęstowani zostali wafelkami. Ostatnim punktem spotkania było przypomnienie dzieciom o bezpieczeństwie podczas zabaw wakacyjnych. Pani Dyrektor U. Pyk podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i życzyła wspaniałych i słonecznych wakacji. Uczestnicy apelu podczas wspólnego śpiewania piosenki "Wakacje, nareszcie wakacje" częstowani byli cukierkami.