Terminarz konkursów i zawodów w roku szkolnym 2016/2017

WYKAZ  KONKURSÓW  I  ZAWODÓW 

DLA  UCZNIÓW   KLAS  IV-VI    SP 7

 

 II semestr

 

NAZWA KONKURSU

 

UCZESTNICY KONKURSU

 

TERMIN

 

ORGANIZATOR

KONKURSU

 

 

XII Szkolny  Konkurs  Ortograficzny

O  Tytuł „ Pogromcy  Byków Ortograficznych - Szkolnego Mistrza  Ortografii”

 

KL. IV -VI

 

luty

 

 

A. Bednarska

U. Olszewska

 

 

Mistrzostwa  Szkoły

 w  Piłce  Nożnej  Chłopców

 

KL. IV-VI

 

marzec

 

 

J. Malec

 

Szkolny Konkurs pt.

"Witaj wiosno!"

 

KL. IV-VI

 

marzec

 

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec - Brodawka

A. Kucharczyk

 

VI Szkolny  Konkurs

,,W  Świecie  Mitów”  

 

KL. V

 

marzec - kwiecień

 

W. Grosicka

 

 

VIII  Szkolny  Konkurs  Szybkiego Czytania

 

KL. IV -VI

 

kwiecień -maj

 

W. Grosicka

 

 

XII  Wewnątrzszkolny  Konkurs

Recytatorski  Poezji  Poświęconej

 II  Wojnie  Światowej

 

Kl. IV -VI

 

kwiecień

 

A. Bednarska

U. Olszewska

 

Wewnątrzszkolny Konkurs Matematyczny

 „Najlepszy Matematyk

klas  IV, V, VI”

 

Kl. IV -VI

 

kwiecień

 

G. Tosnowiec - Brodawka

 

Konkurs Gramatyczny Języka Angielskiego

dla klas IV-VI

 

KL. V-VI

 

kwiecień

 

E. Zięba

S. Wolańska

 

 

Wewnątrzszkolny  Konkurs Historyczny

„Polska – Moja Ojczyzna”

 

Kl. IV -VI

 

maj

 

B. Pożoga

 

IV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

 

KL. IV -VI

 

maj - czerwiec

 

W. Grosicka

U. Olszewska

 

 

Szkolny Konkurs 

"Dla Ciebie, mamo"

 

KL. IV -VI

 

maj

A. Kucharczyk

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec

 

Czytelnik  Roku

 

 

Kl. IV -VI

 

cały rok

 

U. Olszewska

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

WYKAZ  KONKURSÓW I  ZAWODÓW 

DLA  UCZNIÓW KLAS  IV-VI  SP 7

 

 I semestr

 

 

NAZWA KONKURSU

 

UCZESTNICY KONKURSU

 

TERMIN

 

ORGANIZATOR

KONKURSU

 

 

  Szkolny  Konkurs 

"Jestem bezpieczny w szkole"

 

 

KL. IV -VI

 

wrzesień -październik

 

 

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec - Brodawka

A. Kucharczyk

 

 

Konkurs na projekt  

okładki ulubionej książki

 

 

KL. IV-VI

 

listopad -grudzień

 

 

U. Olszewska

D. Sępioł - Skóra

 

 

VII Szkolny Konkurs Recytatorski

Poezji ks. J. Twardowskiego

 

KL. IV -VI

 

listopad

 

W. Grosicka

J. Staniec

 

 

Szkolny Konkurs

pt."Świąteczny stroik"

 

KL. IV -VI

 

grudzień

 

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec - Brodawka

A. Kucharczyk

 

 

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

 

 

KL. IV -VI

 

grudzień

 

J. Malec

 

Mistrzostwa Kielc

w Tenisie Stołowym

Dziewcząt i Chłopców

 

 

KL. IV -VI

 

14.12 2016 r.

 

J. Malec

ZM SZS

UKS "Jedynka"

 

Szkolny Konkurs

"Umiem pięknie czytać

po angielsku"

 

 

KL. IV -VI

 

styczeń

 

E. Zięba

S. Wolańska