Terminarz konkursów i zawodów w roku szkolnym 2018/2019

WYKAZ MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW, ZAWODÓW, IMPREZ ORGANIZOWANYCH

PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 7
IM. PARTYZANTÓW ZIEMI KIELECKIEJ W KIELCACH
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

 

L.p.

Rodzaj przedsięwzięcia

Termin

Nauczyciele odpowiedzialni

  1.  

V Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Mój exlibris”.

II półrocze, podsumowanie konkursu – maj 2019 r.

W. Grosicka,

U. Olszewska

  1.  

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda …”.

początek stycznia 2019 r.

E. Zielonka,

R. Pitula

  1.  

VIII Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych.

marzec – maj 2019 r.

H. Skrzek,

U. Olszewska,

W. Grosicka,

J. Staniec,

L. Adach,

R. Pitula

  1.  

„Międzyszkolny Konkurs Matematyczny” dla uczniów klas II

kwiecień 2019 r.

D. Karuzel,

L. Adach

  1.  

Międzyszkolny Konkurs Historyczno – Informatyczny „Śladami Partyzantów Ziemi Kieleckiej”

kwiecień 2019 r.

E. Zielonka,

A. Bednarska,

K. Zgryza

  1.  

Wojewódzki Konkurs „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”

listopad 2018 r.

M. Zawadzka - Chłopek

  1.  

Wojewódzki Konkurs w ramach VIII Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu.

luty 2019 r.

M. Zawadzka - Chłopek

  1.  

Wojewódzki Konkurs „Z panem Schratchem za pan brat”

maj 2019 r.

M. Zawadzka - Chłopek

  1.  

Konkurs literacko – plastyczny „My się zimy nie boimy”

luty 2019 r.

K. Zep,

D. Sławińska

  1.  

Międzyszkolny Konkurs „Baśnie Europy”

maj 2019 r.

G. Jaklewicz,

D. Sławinska

  1.  

IV Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja Baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”.

marzec – kwiecień 2019 r.

M. Gidek,

S. Głowacka,

K. Nawrot - Przygoda

  1.  

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas VI – VIII i oddziałów gimnazjalnych

luty – marzec 2019 r.

S. Wolańska,

J. Pluta,

E. Zięba,

R. Pitula

 

WYKAZ SZKOLNYCH KONKURSÓW, ZAWODÓW, IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 7
IM. PARTYZANTÓW ZIEMI KIELECKIEJ W KIELCACH
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

 

L.p.

Rodzaj przedsięwzięcia

Termin

Nauczyciele odpowiedzialni

  1.  

IX Konkurs Recytatorski Poezji Ks. J. Twardowskiego

listopad/grudzień 2018 r.

W. Grosicka,

J. Staniec

  1.  

VI Konkurs Pięknego Czytania „Czytam, bo lubię”

luty 2019 r.

W. Grosicka,

U. Olszewska

  1.  

VIII Konkurs „W świecie mitów”

marzec 2019 r.

W. Grosicka

  1.  

X Szkolny Konkurs Językowy
„Z polszczyzną za pan brat”

styczeń/luty 2019 r.

W. Grosicka

  1.  

IV Konkurs Czytelniczy „Wiem, bo czytam”

marzec 2019 r.

W. Grosika,

U. Olszewska

  1.  

X Konkurs Ortograficzny dla klasy III gimnazjalnej

styczeń 2019 r.

W. Grosika,

J. Staniec

  1.  

II Szkolny Konkurs „W krainie baśni” dla klas V.

maj 2019 r.

W. Grosika,

U. Olszewska

  1.  

IV Konkurs „Moja pierwsza książka z biblioteki”

marzec/kwiecień 2019 r.

U. Olszewska,

L. Adach

  1.  

XIV Konkurs Recytatorski Poezji Poświęconej II Wojnie Światowej.

kwiecień/maj 2019 r.

U. Olszewska,

A. Bednarska

  1.  

XVII Wewnątrzszkolny Konkurs Matematyczny

kwiecień 2019 r.

G. Tosnowiec - Brodawka

  1.  

Weihnachtsharten – kartki bożonarodzeniowe w j. niemieckim – tradycje i zwyczaje w krajach niemieckojęzycznych

grudzień 2018 r.

K. Nawrot - Przgoda

  1.  

Dzień Bezpiecznego Internetu

luty 2019 r.

M. Zawadzka - Chłopek

  1.  

Konkurs Informatyczny – Mistrzowie Programowania.

kwiecień 2019 r.

M. Zawadzka - Chłopek

  1.  

Szkolny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy

kwiecień 2019 r.

  1. Szala,

M. Młynarczyk

  1.  

Światowy Dzień tabliczki Mnożenia

wrzesień 2018 r.

E. Zapała

  1.  

Dzień Matematyki 2019

marzec 2019 r.

E. Zapała

  1.  

Wewnątrzświetlicowy Konkurs Plastyczny „nasza Piękna Polska Jesień”

październik 2018 r.

S. Głowacka,

K. Nawrot - Przygoda

  1.  

Wewnątrzświetlicowy Konkurs z okazji 100- lecia Niepodległości „Kocham Polskę”.

październik/listopad 2018 r.

M. Gidek,

W. Grosika,

K. Nawrot - Przygoda

  1.  

Wewnątrzświetlicowy Konkurs „Stroik świąteczny”

grudzień 2018 r.

S. Głowacka,

K. Nawrot - Przygoda

  1.  

Wewnątrzświetlicowy Konkurs Plastyczny „Pani Wiosna”

marzec 2019 r.

S. Głowacka,

K. Nawrot - Przygoda

  1.  

IV Wewnątrzświetlicowy Konkurs recytatorski Poezji Juliana Tuwima

kwiecień /maj 2019 r.

W. Grosika,

M. Gidek

  1.  

Wewnątrzświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny „Pisanka Wielkanocna”

kwiecień 2019 r.

S. Głowacka,

K. Nawrot - Przygoda

  1.  

Wewnątrzświetlicowy Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi

kwiecień 2019 r.

M Młynarczyk

  1.  

Konkurs Przyrodniczy „Parki Narodowe w Polsce”

 

A. Szlefarska

  1.  

Konkurs Ortograficzny dla klas IV - VIII

marzec 2019 r.

A. Bednarska

  1.  

Konkurs fotograficzny „Przyroda w kadrze – osobliwości przyrodnicze Kielc”

kwiecień/maj 2019 r.

A. Szlefarska

  1.  

V Rodzinne Zawody Sportowe

grudzień 2018 r.
i kwiecień 2019 r.

J. Sitarski,

K. Niepołońska

 

  1.  

Festyn Rekreacyjno – Sportowy
z okazji Dnia Dziecka

czerwiec 2019 r.

J. Sitarski (koordynator)

  1.  

Rozgrywki sportowe – piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka dla klas IV – VIII i klasy gimnazjalnej

cały rok szkolny

J. Sitarski,

K. Niepołońska,

J. Malec

 

 

 

WYKAZ  KONKURSÓW  I  ZAWODÓW 

DLA  UCZNIÓW   KLAS  IV-VI    SP 7

 

 II semestr

 

NAZWA KONKURSU

 

UCZESTNICY KONKURSU

 

TERMIN

 

ORGANIZATOR

KONKURSU

 

 

XII Szkolny  Konkurs  Ortograficzny

O  Tytuł „ Pogromcy  Byków Ortograficznych - Szkolnego Mistrza  Ortografii”

 

KL. IV -VI

 

luty

 

 

A. Bednarska

U. Olszewska

 

 

Mistrzostwa  Szkoły

 w  Piłce  Nożnej  Chłopców

 

KL. IV-VI

 

marzec

 

 

J. Malec

 

Szkolny Konkurs pt.

"Witaj wiosno!"

 

KL. IV-VI

 

marzec

 

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec - Brodawka

A. Kucharczyk

 

VI Szkolny  Konkurs

,,W  Świecie  Mitów”  

 

KL. V

 

marzec - kwiecień

 

W. Grosicka

 

 

VIII  Szkolny  Konkurs  Szybkiego Czytania

 

KL. IV -VI

 

kwiecień -maj

 

W. Grosicka

 

 

XII  Wewnątrzszkolny  Konkurs

Recytatorski  Poezji  Poświęconej

 II  Wojnie  Światowej

 

Kl. IV -VI

 

kwiecień

 

A. Bednarska

U. Olszewska

 

Wewnątrzszkolny Konkurs Matematyczny

 „Najlepszy Matematyk

klas  IV, V, VI”

 

Kl. IV -VI

 

kwiecień

 

G. Tosnowiec - Brodawka

 

Konkurs Gramatyczny Języka Angielskiego

dla klas IV-VI

 

KL. V-VI

 

kwiecień

 

E. Zięba

S. Wolańska

 

 

Wewnątrzszkolny  Konkurs Historyczny

„Polska – Moja Ojczyzna”

 

Kl. IV -VI

 

maj

 

B. Pożoga

 

IV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

 

KL. IV -VI

 

maj - czerwiec

 

W. Grosicka

U. Olszewska

 

 

Szkolny Konkurs 

"Dla Ciebie, mamo"

 

KL. IV -VI

 

maj

A. Kucharczyk

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec

 

Czytelnik  Roku

 

 

Kl. IV -VI

 

cały rok

 

U. Olszewska

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

WYKAZ  KONKURSÓW I  ZAWODÓW 

DLA  UCZNIÓW KLAS  IV-VI  SP 7

 

 I semestr

 

 

NAZWA KONKURSU

 

UCZESTNICY KONKURSU

 

TERMIN

 

ORGANIZATOR

KONKURSU

 

 

  Szkolny  Konkurs 

"Jestem bezpieczny w szkole"

 

 

KL. IV -VI

 

wrzesień -październik

 

 

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec - Brodawka

A. Kucharczyk

 

 

Konkurs na projekt  

okładki ulubionej książki

 

 

KL. IV-VI

 

listopad -grudzień

 

 

U. Olszewska

D. Sępioł - Skóra

 

 

VII Szkolny Konkurs Recytatorski

Poezji ks. J. Twardowskiego

 

KL. IV -VI

 

listopad

 

W. Grosicka

J. Staniec

 

 

Szkolny Konkurs

pt."Świąteczny stroik"

 

KL. IV -VI

 

grudzień

 

D. Sępioł - Skóra

G. Tosnowiec - Brodawka

A. Kucharczyk

 

 

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

 

 

KL. IV -VI

 

grudzień

 

J. Malec

 

Mistrzostwa Kielc

w Tenisie Stołowym

Dziewcząt i Chłopców

 

 

KL. IV -VI

 

14.12 2016 r.

 

J. Malec

ZM SZS

UKS "Jedynka"

 

Szkolny Konkurs

"Umiem pięknie czytać

po angielsku"

 

 

KL. IV -VI

 

styczeń

 

E. Zięba

S. Wolańska