ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV-VI

"Kart w kalendarzu było niemało.

Codziennie jedną zdejmował czas.

I cóż powiecie, ot przeleciało.

Rok szkolny minął jak z bicza trzask.

Cześć, nasza szkoło, żegnaj na długo.

Zielone lato zaprasza nas".

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się 23 czerwca. Na wstępie, po wprowadzeniu na salę sztandaru szkoły, wszyscy odśpiewali hymn państwowy oraz hymn szkolny. Uczniów i nauczycieli zgromadzonych na uroczystości przywitała pani wicedyrektor Hanna Skrzek. Pierwsze gratulacje, podczas apelu, odebrali uczniowie, którzy zdobyli w roku szkolnym 2016/17 tytuł "Uczeń Roku". Zostali nimi: Klara Karwacińska z klasy IV a, Filip Bartocha z klasy IV b i Maja Palus z klasy VI a. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne. O wystąpienie na środek zostali poproszeni także wszyscy uczniowie naszej szkoły ze średnią ocen powyżej 4,75 oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem. Pani wicedyrektor Hanna Skrzek wręczyła im dyplomy wzorowego ucznia. Nagrody i dyplomy za wzorową frekwencję w II półroczu otrzymało 3 uczniów: Igor Zdziechowicz i Igor Doniec z kasy V a oraz Natalia Jurzyńska z klasy VIa. Podziękowania za całoroczne angażowanie się w liczne działania na rzecz szkoły pani wicedyrektor Hanna Skrzek przekazała jednemu z rodziców - pani A. Frejlich-Dąbrowskiej oraz przedstawicielom Rady Rodziców. Następnie odbyło się wręczenie statuetek dla najlepszych sportowców naszej szkoły. W dalszej części uroczystości obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VIa. Spotkanie zakończyło się wystąpieniem przedstawiciela Rady Rodziców i pani wicedyrektor, którzy gratulowali wszystkim nagrodzonym i życzyli wspaniałego wakacyjnego wypoczynku.