Nasi Mistrzowie - Szkoła Podstawowa (rok szkolny 2016/2017)

Brandon Sołtyk uczeń klasy II c otrzymał wyróżnienie w III edycji Świętokrzyskiego Konkursu Plastyczno - Literackiego. Wykonał pracę plastyczną  na temat „Moja bajka z Puszczy Jodłowej”

Pola Zgutko, Natalia Włosek i Karol Żelazny z klasy III c zdobyli II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Moja mała i wielka Ojczyzna". Uczniowie wykazali się dużą wiedzą o Kielcach, województwie i kraju. Zaprezentowali również piosenkę o tematyce regionalnej.

Amelia Sutowicz, uczennica klasy III c, zdobyła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima. Amelia recytowała wiersz pt. "Rzepka".

 Czwartki Lekkoatletyczne   - 11.05.2017 r.

Maja Socha kl. V a –III m w skoku wzwyż

Aleksandra Pałyga kl. IV a – I m w rzucie piłeczką palantową

 

Czwartki Lekkoatletyczne   - 25.05.2017 r.

Aleksandra Pałyga kl. IV a – III m w rzucie piłeczką palantową

Aleksandra Dryja kl. IV a- III m w skoku wzwyż

Aleksandra...

Sadowska Martyna z klasy VI a zdobyła

I miejsce w kategorii wiekowej 11 – 12 lat

w XIV konkursie plastycznym dla dzieci
„A to historia!”

 

zorganizowanym przez

Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach,
Wydawnictwo Literatura i Wydawnictwo
Jedność dla dzieci....

Polskie Radio Kielce ogłosiło konkurs "Najpiękniejsza Marzanna 2017". Wśród Marzann wykonanych przez przedszkolaków i uczniów kieleckich szkół podstawowych znalazła się również Marzanna wykonana przez uczennicę z naszej szkoły.
 
Nagrodę za wykonanie pięknej lalki odebrały: Karolina Rodak z kl. III c oraz Lena Dąbrowska z kl. II c.

 

Uczennica klasy III c Amelia Sutowicz zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Amelia recytowała wiersz Jana Brzechwy pt. "Koziołeczek".

Dnia 17.05.2017r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród z tegorocznego Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. Wśród nagrodzonych znalazła się Lena Dąbrowska- uczennica klasy 2c SP, która zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym. Wykonała piękną pracę na temat: „Razem z rodziną głoszę Ewangelię” pod opieką Agaty Kucharczyk. Na sto prac, które wpłynęły do Referatu Katechetycznego Lena zdobyła wyróżnienie. Duże brawa i gratulacje!

 Lena Dąbrowska uczennica klasy II c zdobyła III miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie „ Koszyczek wielkanocny”. 

Olaf Tutaj uczeń klasy II c otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pod hasłem „Zima w obiektywie”.

Strony