Działania Samorządu Uczniowskiego SP nr 7 (2017/2018)

21 marca klasy starsze powitały „Pierwszy Dzień Wiosny”.

Każda klasa przygotowała wiersz, piosenkę lub inscenizację, a niektórzy również taniec oraz fragment utworu granego na instrumencie. Każda klasa przedstawiła nam Panią i Pana Wiosnę. Sala gimnastyczna tonęła w kwiatach i wiosennych kolorach. Zobaczyliśmy również pokaz mody wiosennej. Na koniec uczniowie wzięli udział w humorystycznym...

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klas starszych spotkali się na apelu, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski klas starszych. Zobaczyliśmy   humorystyczną scenkę  o dziewczętach i kobietach. Wysłuchaliśmy okolicznościowych piosenek w pięknym wykonaniu naszego szkolnego zespołu.

Rozstrzygnięty został ...

Na koniec pierwszego semestru klasy starsze bawiły się na dyskotece karnawałowo – walentynkowej

Szczęśliwcy otrzymali kartki walentynkowe, wybraliśmy króla i królową balu.

Największą popularnością cieszył się taniec „Belgijka”.

Uczniowie gimnazjum wspaniale bawili się z młodszymi koleżankami i kolegami.

Zabawa była wspaniała!!!!

 

W lutym odbył się Apel Samorządu Uczniowskiego Klas Starszych .

Na apelu zostali wyróżnieni uczniowie z najwyższą średnią ocen oraz wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem, otrzymali oni kupony jednorazowo zwalniające z odpowiedzi. Wyróżnieni  zostali również uczniowie z wzorową frekwencją  oraz uczniowie biorący udział w konkursach.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym półroczu!!!

 

 

 

Pierwszy kolorowy dzień bez pytania i pracy domowej w Nowym Roku 2018, dzień szary 12 stycznia był miłym wytchnieniem. Jednak  15 stycznia wróciliśmy do pracy z nową energią, bo to już koniec pierwszego półrocza.

 

22 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył sie apel, na którym uczniowie obdarowywali się skromnymi podarunkami, piosenkami i kartkami świątecznymi z życzeniami.

Pomysłodawcami tego wyjątkowego wydarzenia byli rodzice uczniów, którzy sie pięknie włączyli w tę akcję. Był to dzień pełen radości i niespodzianek....

15 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Wolontariatu.

W trakcie apelu uczniowe przedstawili scenki o pomaganiu, zaśpiewali piosenke o pomaganiu. Obejrzeliśmy równiez przezentację multimedialną dotyczaca wolontariatu w naszej szkole - jak my pomagamy na co dzień oraz tego, jak ludzie na całym świecie pomagali dawniej i dziś.

6 grudnia 2017 roku było w naszej szkole naprawde MIKOŁAJKOWO.

Wszyscy ubrali sie na czerwono! W szkole był Mikołaj i rozdawał cukierki. W tym dniu na holu, na parterze ubraliśmy choinke i zabłysły kolorowe lampki. Był to dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Nauczyciele nie zywali uczniów do odpowiedzi, nie pisaliśmy kartkówek i nie musieliśmy odrabiać pracy domowej. 

Dyskoteka Andrzejkowa odbyła się nieco wcześniej niż zwykle, bo 21 listopada, ale zabawa była wspaniała. O muzyczną stronę zadbali uczniowie klasy II A Gimnazjum nr 1. Dużą popularnością cieszyły się wróżby andrzejkowe.

Dziękujemy uczniom z klasy III A naszego Gimnazjum: Roksanie Bartosiak, Wiktorowi Basągowi i Sergiuszowi Lisakowi, którzy wspaniale bawili się z młodszymi koleżankami i kolegami.  

 

13 LISTOPADA BYŁ NASZYM KOLEJNYM KOLOROWYM DNIEM BEZ PYTANIA, KARTKÓWEK I PRAC DOMOWYCH.

TYM RAZEM TO BYŁ KOLOR BIAŁY.

 

Strony