Działania Samorządu Uczniowskiego SP nr 7 (2018/2019)

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski przygotował apel, podczas którego uczniowie zaprezentowali ciekawy i zabawny program artystyczny. Wyróżnieni uczniowie biorący udział w wewnątrzszkolnych konkursach otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

 

Samorząd szkolny zorganizował dyskotekę karnawałową dla uczniów naszej szkoły, która odbyła się dnia 26 lutego. Uczniowie, którzy licznie przybyli na imprezę, doskonale bawili się przy dźwiękach różnych rodzajów muzyk.

 

Dnia 8 lutego 2019 r. odbył się w naszej szkole apel Samorządu Uczniowskiego podsumowujący pracę i osiągnięcia uczniów w I półroczu. Podczas apelu wręczone zostały dyplomy i nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu, mających stuprocentową frekwencję oraz biorących udział w konkursach.

 

07 grudnia 2018 r. odbył się, jak co roku, Mikołajkowy Kiermasz Ciast. Wypieki wszystkim bardzo smakowały.

Był to dzień pełan radości i słodkości.

06 grudnia 2018 roku odbył sie Mikołajkowy apel Samorządu Uczniowskiego. Uczennice z klasy IVa zaprezentowały mikołajkowy wiersz. Odbył sie rówinież quiz o św. Mikołaju. Uczniowie klasy IIIA Gimnazjum nr 1 z przewodniczącym SU na czele zagrali na gitarach i zaśpiewali utwór "Znak pokoju".

Każda klasa przygotowała swój okrzyk, było dużo słodkości- Mikołaj zostawił cukierki w...

Samorząd szkolny zorganizował andrzejkową dyskotekę dla uczniów naszej szkoły, która odbyła się dnia 26 listopada. Uczniowie, którzy licznie przybyli na imprezę, doskonale się bawili i uczestniczyli we wróżbach andrzejkowych.

 

Uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej odbyła się 15 października 2018 roku. Uroczystość była przeznaczona dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 7  i Gimnazjum nr 1. Członkowie Samorządu Uczniowskiego włączyli się do obchodów tego święta poprzez zorganizowanie konkursu literackiego na temat ,,Najpiękniejsze życzenia dla nauczyciela". I miejsce zajął w nim Dawid Szymański z klasy VIIa , II miejsce Weronika Wilczyńska z klasy IVa i Bartosz Klimek z klasy VIa, III miejsce Wiktoria Wąsowicz i Natalia Wlosek z klasy Va.

Zwycięzcy...

12 października wszyscy uczniowie przebrali sie na kolor czerwony. 

Był to dzień bez odpowiedzi ustnej i pracy domowej.

1 października 2018 roku odbył sie apel Samorządu Uczniowskiego, na którym wybraliśmy NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA. 

Chłopcy musieli sie zmierzyć z różnymi konkurencjami: sportową, taneczną. Brali tez udział w konkursie wiedzy "na tematy rozmaite".

Najlepiej poradził sobie Filip Bartocha z klasy VIb i on został SUPERCHŁOPAKIEM....

28 września 2018 roku odbyly sie wybory do Samorzadu Uczniowskiego klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 7 i IIIA Gimnazjum nr 1.

Przewodniczacym szkoły został Mateusz Kisiel z klasy IIIA,

zastępcą przewodniczącego został Maksymilian Sarna z klasy IVb,...

Strony