Data publikacji: 26.06.2026
Z dumą informujemy, że nasza uczennica Julia Rybak z klasy 6a wystartowała w Mistrzostwach Bielan o Puchar Burmistrza WARSAW CUP w Karate. W zawodach brali udział zawodnicy z Polski, Litwy i Łotwy. Julia zajęła II miejsce w walkach w kategorii 13-14 lat -45 kg. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.




