SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

II Wojewódzki Konkurs z Informatyki

Finalista Klara Karwacińska uczennica klasy 8 b

Finalista Filip Bartocha uczeń klasy 8 b

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Departament IT Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego Informują, że Wojewódzka Komisja Konkursowa dokonała oceny zgłoszonych prac w ramach Konkursu "Z Panem Scratchem za pan brat" i zakwalifikowała do finału 10 uczniów w kategorii klasy VII–VIII. Wśród nich znalazło się trzech uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Kielcach: Filip Bartocha kl. 8a, Bartosz Basiński kl. 7b oraz Karol Żelazny z kl. 7a.

Uczniowie pod kierunkiem pani Moniki Zawadzkiej-Chłopek wykonali w programie Scratch 3.0 grę edukacyjną na temat: Naukowe zagadki i tajemnicze zjawiska wokół nas. Finał konkursu odbył się 9 czerwca 2021 r. Filip Bartocha zdobył III miejsce, a Karol Żelazny i Bartosz Basiński zostali finalistami konkursu. Gratulujemy !!!

FILIP BARTOCHA uczeń klasy 8 b

Wzorowe wyniki w nauce Filipa Bartochy, ucznia klasy 8b, zostały docenione. Filip otrzymał bowiem stypendium w wysokości 2000 zł. od Caritas Diecezji Kieleckiej, ponieważ zakwalifikował się do programu Skrzydła. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MARIKA KOWALSKA uczennica klasy 8b

Droga muzyczna i wokalne sukcesy Mariki Kowalskiej, uczennicy klasy 8b, zostaly zauważone, co niezmiernie Nas cieszy. W czerwcowym kwartalniku gazety Caritas ukazał się artykuł, w którym opowiada ona o początkach swojej muzycznej drogi. Jej ciężka praca została doceniona, ponieważ Marika otrzymała stypendium w wysokości 2000 zł. Zakwalifikowała się  bowiem do programu Skrzydła - dwa talenty, za liczne sukcesy wokalne i wzorowe wyniki w nauce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.