Kronika wydarzeń Świetlicy

Godziny pracy świetlicy 6:45-16:30

Wakacje tuż, tuż…”

Nasze Świetliczaki aktywnie spędzają czas przed wakacjami. Wykonały przepiękną mapę skarbów. Dużo czasu poświęciliśmy również na przypomnienie zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Naszym podopiecznym życzymy udanego wypoczynku!

VII Świetlicowy Konkurs Recytatorski poezji Juliana Tuwima

W dniach 30-31 maja w naszej świetlicy trwały przesłuchania do siódmej już edycji konkursu recytatorskiego poezji Juliana Tuwima. W tym roku zgłosiło się 17 dzieci. Poziom był bardzo wysoki. Ostatecznie miejsce I zajęła Weronika z klasy III b, miejsce II Dominika i Julia z klasy II a, a miejsce III przypadło Oliwierowi z kl II b oraz Kubie z klasy I a. Nie obyło się bez wyróżnień które otrzymali: Justynka, Julia, Emilia, Antosia, Marlena i Zuzia. Serdecznie gratulujemy!

DZIEŃ MAMY!

26 maja – Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu.

Nasze Świetliczaki z tej okazji przygotowały dla swoich Mam piękne, własnoręcznie wykonane upominki. Powstały też cudne portrety i śliczne kolorowanki!

Zabawy na boisku szkolnym.

Korzystając z pięknej pogody za oknem nasze Świetliczaki chętnie, aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu.

Majowe święta.

Maj jest szczególnym miesiącem w historii Polski. W pierwszych trzech dniach obchodzone są ważne święta – Święto Pracy (1 maja), Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej  (2 maja), Święto Narodowe Trzeciego Maja  (3 maja).

Nasze świetliczaki przygotowały się do obchodów tych świąt.

 

VII Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci” - nasi laureaci!

Serdecznie gratulujemy Krystianowi, Ani i Julii!

KONKURS PLASTYCZNY „NASZA ZIEMIA”

Z okazji Dnia Ziemi nasze Świetliczki wykonały przepiękne plakaty!

DZIEŃ ZIEMI

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata obchodzone 22 kwietnia. Każdego roku uczniowie naszej świetlicy aktywnie włączają się w obchody tego święta, aby pokazać jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

W tym roku dzieciaki pokolorowały piękną kolorowankę. Dzieci wysłuchały wierszyków na temat Ziemi, jej zanieczyszczeń. Aktywnie wypowiadały się na forum na temat swoich doświadczeń. Nasza Pani Małgosia od zajęć przyrodniczych ogłosiła również konkurs plastyczny. Czekamy na piękne prace!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Wesołych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród kochającej rodziny przy wspólnym stole.
Niech światło wielkanocnego poranka będzie zwiastunem samych szczęśliwych chwil, niech przyniesie nadzieję i sprawi, że w sercach zagości radość i pokój.

Konkurs plastyczny „Pani Wiosna” rozstrzygnięty!

Serdecznie gratulujemy Lenie, Zosi, Zuzi i Kubie! Prace wykonane na konkurs były przepiękne!

Strony