Turniej Pocztów Sztandarowych

Data publikacji: 20.04.2024

XIII Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

Dziś w naszej szkole odbył się XIII Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych. Poczet Szkoły Podstawowej nr 7 ponownie okazał się niepokonany i wraz ze Szkołą Podstawową w Łagowie zajął pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 27 w Kielcach a trzecie - Szkoła Podstawowa w Łopusznie. W kategorii szkół średnich pierwsze miejsce zajęło X Liceum Ogólnokształcące w Kielcach, drugie miejsce - Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach a trzecie - Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy!

Data publikacji: 16.04.2024

Zwycięzcy „Konkursu wiedzy o polskich symbolach narodowych i symbolach szkolnych” (12 kwietnia 2024 r.)

Data publikacji: 15.11.2023

XIII Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele !

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach, Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii oraz Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. 

 Nadrzędnym celem Turnieju jest wzmocnienie patriotycznego procesu wychowywania młodzieży szkolnej w poszanowaniu i miłości do polskich symboli narodowych, historii i tradycji, a także wpisanie...

Data publikacji: 08.05.2023

Kolejny sukces!

Nasz poczet sztandarowy ponownie zajął pierwsze miejsce w odbywającym się w naszej szkole XII Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych w kategorii szkół podstawowych, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 32 w Kielcach a III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Łagowie. W kategorii szkół ponadpodstawowych I miejsce osiągnął Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach, II m. - Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie, III m. - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy!

Data publikacji: 03.04.2023

Wyniki „Konkursu wiedzy o polskich symbolach narodowych i symbolach szkolnych”

Data publikacji: 28.11.2022

XII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ POCZTÓW SZTANDAROWYCH

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele !

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach, Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii oraz Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. 

 Nadrzędnym celem Turnieju jest wzmocnienie patriotycznego procesu wychowywania młodzieży szkolnej w poszanowaniu i miłości do polskich symboli narodowych, historii i tradycji, a także wpisanie...

Data publikacji: 12.10.2022

Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych 2022

XI Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

W dniach: 07 października 2022 r. i 28 października 2022 r., już po raz jedenasty, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach we współpracy z Kieleckim Ochotniczym Szwadronem Kawalerii im. 13 Pułku Ułanów Wileńskich oraz Wojewódzkim Domem Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach przeprowadzili Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych.

XI Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych, dla uczniów szkół podstawowych
i  ponadpodstawowych woj. świętokrzyskiego składał się z dwóch kategorii...

Data publikacji: 27.09.2022

WZNOWIENIE XI EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU POCZTÓW SZTANDAROWYCH

Organizatorzy XI Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych - Szkoła Podstawowa

nr 7 w Kielcach, Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii i Wojewódzki Dom Kultury
w Kielcach informują, że wznowiona zostaje XI edycja Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych.  

Nowy harmonogram Turnieju: 

  •  07.10.2022 r.  - Konkurs wiedzy o polskich symbolach narodowych i symbolach szkolnych (WDK, godz. 10.00); 
  • 21.10.2022 r. - szkolenie szkolnych pocztów sztandarowych (miejsce przeprowadzenia szkolenia będzie podane w późniejszym komunikacie); 
  • 28.10.
  • ...
Data publikacji: 04.02.2022

XI Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele! 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach, Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii oraz Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. 

 Nadrzędnym celem Turnieju jest wzmocnienie patriotycznego procesu wychowywania młodzieży szkolnej w poszanowaniu i miłości do polskich symboli narodowych, historii i...

Strony