Aktualności

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
 
informujemy, że w związku z masowym szczepieniem przeciw COVID-19  nauczycieli naszej szkoły, dzień 08.03.2021 r. (poniedziałek) będzie dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, zamiast 07.04.2021 r. ( ustalony wcześniej dzień wolny).

 

 

Szanowni Państwo

W związku z akcją „Przekaż 1% podatku dla organizacji z Kielc” zachęcamy Państwa do przekazania swojego podatku dla organizacji, które mają swoją siedzibę na terenie miasta.

 

Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2020 rok mających siedzibę w Kielcach:

 http://www.um...

Opłata za obiady dla uczniów klas I – III w marcu 2021r. wynosi 88,00 zł. Proszę o uregulowanie płatności w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 marca 2021r.

 

Dnia 26.02.2021 r. odbyło się podsumowanie MIEJSKIEGO KONKURSU UWAŻNIE I Z SZACUNKIEM W BEZPIECZNYM INTERNECIE oraz wręczenie dyplomów i nagród. Miło nam zakomunikować, że:

I miejsce (w kategorii kl. V-VIII) zajął Adam Domagała z klasy Va.

III miejsceI (w kategorii kl. I-IV) zajęli: Paulina Milewska i Tymoteusz Kokocki z klasy 4a.

Uczniowie poznawali zasady bezpiecznego, kulturalnego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu na lekcjach informatyki z panią Moniką Zawadzka-Chłopek...

Gabriela Mincha
1 miejsce Patryk Rysiński 6a   /sites/default/files/milosc_cierpliwa_jest.docx
2 miejsce Adas  Domagała  5a   
3 miejsce Gabriela Mincha 6 b i Natalia Dorosz 6a
 
Wyróżnienia
Klaudia Jasińska 4b
Michał Gacek 5a
Agata Raczkiewicz 6a
 
 
GRATULUJEMY !!!

Strony