Data publikacji: 18.03.2024

"Mam to na końcu języka"

W piątek 15 marca, uczniowie klasy 4a w ramach XXXII Tygodnia Kultury Języka wzięli udział w grze terenowej "Mam to na końcu języka"

Data publikacji: 17.03.2024

Nasza szkoła pięknieje

Nowe inwestycje - siłownia zewnętrzna, siłownia wewnętrzna, nowe szafki i ławki oraz sprzęt audiowizualny w salach, ozdoby na schodach.

Data publikacji: 14.03.2024

Międzynarodowy Dzień Matematyki w SP 7

Data publikacji: 13.03.2024

8 marca - Dzień Kobiet

8 marca Samorząd Uczniowski przygotował z okazji Dnia Kobiet szkolny apel, podczas którego dzieci wystąpiły z muzycznymi życzeniami dla wszystkich pań.

Data publikacji: 07.03.2024

Wizyta piłkarzy Korony Kielce

Embedded thumbnail for Wizyta piłkarzy Korony Kielce

6 marca gościli w naszej szkole piłkarze Korony Kielce Piotr Malarczyk i Marcus Godinho wraz z trenerem Kamilem Kuzerą, którzy sprawili nam wiele radości. Wizyta była nagrodą za wygraną przez naszą szkołę akcję "Bitwa szkół", podczas której głośno dopingowaliśmy Koronę w meczu z Puszczą Niepołomice. Piłkarze przekazali na ręce p. dyrektor Hanny Skrzek piłki nożne, które będą służyć uczniom na lekcjach wychowania fizycznego i podczas innych zajęć sportowych. Uczniowie otrzymali pamiątkowe zdjęcia kieleckiej drużyny z autografami piłkarzy. Na długo zapamiętamy to spotkanie. Dziękujemy!!!