WYKAZ KONKURSÓW

WYKAZ KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ ŚWIETLICĘ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

L.P.

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG KONKURSU

TERMIN KONKURSU

NAUCZYCIELE ODPOWIEDZIALNI ZA ORGANIZACJĘ KONKURSU

  1.  

Konkurs plastyczny – Barwy jesieni.

Wewnątrzświetlicowy

wrzesień – październik 2017 r.

Sylwia Głowacka

  1.  

Konkurs plastyczny – „Miś”

Wewnątrzświetlicowy

październik 2017 r.

Sylwia Głowacka

Maria Gidek

  1.  

Konkurs plastyczno-techniczny

„Stroik świąteczny”

Wewnątrzświetlicowy

grudzień 2017 r.

Sylwia Głowacka

Kamil Janik

  1.  

III Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”

Międzyświetlicowy

luty-marzec 2018 r.

podsumowanie kwiecień.

Sylwia Głowacka

Maria Gidek

Kamil Janik

Katarzyna Niepołońska

  1.  

III Konkurs Recytatorski „Poezji Juliana Tuwima”

Wewnątrzświetlicowy

marzec - kwiecień 2018 r.

Wiesława Grosicka

Maria Gidek

  1.  

Konkurs plastyczny „Wiosna ach to Ty”

Wewnątrzświetlicowy

marzec 2018 r.

Sylwia Głowacka

Maria Gidek

  1.  

III Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi

Wewnątrzświetlicowy

kwiecień 2018 r.

Kamil Janik

Marek Młynarczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYKAZ KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

L.P.

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG KONKURSU

TERMIN KONKURSU

NAUCZYCIELE ODPOWIEDZIALNI ZA ORGANIZACJĘ KONKURSU

  1.  

Konkurs plastyczny „Dary Jesieni na wesoło”

Wewnątrzświetlicowy

25-28. 10.2016 r.

Karolina Lech

  1.  

Konkurs plastyczno-techniczny „Ozdoba choinkowa”

Wewnątrzświetlicowy

grudzień 2016 r.

Karolina Lech

Maria Gidek

  1.  

II Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”

Międzyświetlicowy

luty-marzec 2017 r.

podsumowanie - 31 marca.

Anna Szala

Maria Gidek

Karolina Lech

Katarzyna Niepołońska

  1.  

II Konkurs Recytatorski „Poezji Juliana Tuwima”

Wewnątrzświetlicowy

marzec 2017

Wiesława Grosicka

Maria Gidek

  1.  

II Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi

Wewnątrzświetlicowy

kwiecień 2017 r.

Anna Szala

Marek Młynarczyk