WYKAZ KONKURSÓW

WYKAZ KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ ŚWIETLICĘ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

L.P. NAZWA KONKURSU ZASIĘG KONKURSU TERMIN KONKURSU NAUCZYCIELE ODPOWIEDZIALNI ZA ORGANIZACJĘ KONKURSU
1.

Konkurs plastyczny – „Nasza Piękna Polska Jesień”.

Wewnątrzświetlicowy

październik

2018 r.

Sylwia Głowacka

Katarzyna Nawrot-Przygoda

2.

Konkurs plastyczny – „Nasza Piękna Polska Jesień”.

Wewnątrzświetlicowy

październik, listopad 2018 r.

Wiesława Grosicka

Maria Gidek

Katarzyna Nawrot-Przygoda

3.

Konkurs plastyczno-techniczny „Stroik świąteczny”

Wewnątrzświetlicowy

grudzień 2018 r.

Sylwia Głowacka

Katarzyna Nawrot-Przygoda

4.

IV Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”

Międzyświetlicowy

luty, marzec

2019 r.

 

podsumowanie kwiecień 2019 r.

Sylwia Głowacka

Maria Gidek

Katarzyna Nawrot-Przygoda

5.

Konkurs plastyczny „Pani Wiosna”

Wewnątrzświetlicowy

marzec 2019 r.

Sylwia Głowacka

Katarzyna Nawrot-Przygoda

6.

Konkurs plastyczno-techniczny „Pisanka wielkanocna ”

Wewnątrzświetlicowy

kwiecień 2019 r.

Sylwia Głowacka

Katarzyna Nawrot-Przygoda

7.

IV Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny             z okazji Dnia Ziemi

Wewnątrzświetlicowy

kwiecień 2019 r.

Marek Młynarczyk

8.

IV Konkurs Recytatorski „Poezji Juliana Tuwima”

Wewnątrzświetlicowy

kwiecień,

maj 2019 r.

Wiesława Grosicka

Maria Gidek

 

 

WYKAZ KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ ŚWIETLICĘ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

L.P.

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG KONKURSU

TERMIN KONKURSU

NAUCZYCIELE ODPOWIEDZIALNI ZA ORGANIZACJĘ KONKURSU

  1.  

Konkurs plastyczny – Barwy jesieni.

Wewnątrzświetlicowy

wrzesień – październik 2017 r.

Sylwia Głowacka

  1.  

Konkurs plastyczny – „Miś”

Wewnątrzświetlicowy

październik 2017 r.

Sylwia Głowacka

Maria Gidek

  1.  

Konkurs plastyczno-techniczny

„Stroik świąteczny”

Wewnątrzświetlicowy

grudzień 2017 r.

Sylwia Głowacka

Kamil Janik

  1.  

III Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”

Międzyświetlicowy

luty-marzec 2018 r.

podsumowanie kwiecień.

Sylwia Głowacka

Maria Gidek

Kamil Janik

Katarzyna Niepołońska

  1.  

III Konkurs Recytatorski „Poezji Juliana Tuwima”

Wewnątrzświetlicowy

marzec - kwiecień 2018 r.

Wiesława Grosicka

Maria Gidek

  1.  

Konkurs plastyczny „Wiosna ach to Ty”

Wewnątrzświetlicowy

marzec 2018 r.

Sylwia Głowacka

Maria Gidek

  1.  

III Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi

Wewnątrzświetlicowy

kwiecień 2018 r.

Kamil Janik

Marek Młynarczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYKAZ KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

L.P.

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG KONKURSU

TERMIN KONKURSU

NAUCZYCIELE ODPOWIEDZIALNI ZA ORGANIZACJĘ KONKURSU

  1.  

Konkurs plastyczny „Dary Jesieni na wesoło”

Wewnątrzświetlicowy

25-28. 10.2016 r.

Karolina Lech

  1.  

Konkurs plastyczno-techniczny „Ozdoba choinkowa”

Wewnątrzświetlicowy

grudzień 2016 r.

Karolina Lech

Maria Gidek

  1.  

II Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”

Międzyświetlicowy

luty-marzec 2017 r.

podsumowanie - 31 marca.

Anna Szala

Maria Gidek

Karolina Lech

Katarzyna Niepołońska

  1.  

II Konkurs Recytatorski „Poezji Juliana Tuwima”

Wewnątrzświetlicowy

marzec 2017

Wiesława Grosicka

Maria Gidek

  1.  

II Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi

Wewnątrzświetlicowy

kwiecień 2017 r.

Anna Szala

Marek Młynarczyk