CZEKAMY NA POWRÓT DO NAUCZANIA STACJONARNEGO

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice
W związku z informacją MEN o kolejnych etapach stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół, informujemy, że na dzień dzisiejszy Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach nie jest w gotowa rozpocząć takiej działalności.
Możliwość rozpoczęcia pracy stacjonarnej z uczniami naszej szkoły uzależniona jest od pojawienia się właściwego aktu prawnego, czyli rozporządzenia, którego na dzień dzisiejszy nie ma.

Po ogłoszeniu przez MEN takiego aktu prawnego, szkoła opracuje odpowiednie procedury zapewnienia bezpieczeństwa uczniom i pracownikom w placówce w związku z COVID – 19 oraz harmonogram zajęć.
W związku z powyższym, o dacie rozpoczęcia funkcjonowania szkoły powiadomimy Państwa w odpowiednim czasie.