I DZIEŃ WIOSNY NA SPORTOWO W ŚWIETLICY

Dnia 21 marca 2018 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się w ramach zajęć na świetlicy szkolnej Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla uczniów klas I – III.

Drużyny chłopców rywalizowały w rozgrywkach piłki halowej. Królami strzelców zostali: Bartek Baran z kl. III a oraz Kuba Kochanowski z klasy III a. Turniej rzutów karnych po zaciętej rywalizacji wygrał Bartek Baran.

Uczniowie mieli możliwość wykonywania ćwiczeń na siłowni szkolnej, rozwijali swoją koordynację ruchową na bieżni, podczas gry w piłkarzyki oraz na rowerkach stacjonarnych.

Dziewczęta rywalizowały startując w wyścigach rzędów oraz zwinnościowo – szybkościowych torach przeszkód.

Zawody zostały przygotowane przez nauczycieli: p. Katarzynę Niepołońską, p. Marka Młynarczyka oraz p. Jacka Sitarskiego.

Wszyscy uczniowie startujący w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w grach i zabawach sportowych.