Kolejny sukces informatyczny naszych uczniów

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Kielcach znaleźli się wśród laureatów konkursu „Jak się nie zaplątać w sieci? Mądrze korzystajmy z Internetu!” organizowanego z okazji XI edycji Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu. W finale wydarzenia uczestniczyli m.in.: Pani Barbara Nowacka - Świętokrzyski Wicekurator oraz Pan Marcin Chłodnicki zastępca prezydenta Kielc. Organizatorem XI edycji Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu był Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Akademia Nauk Stosownych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. W ramach XI ŚDBI w siedzibie Akademia Nauk Stosownych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach odbyły się warsztaty, prezentacje oraz podsumowanie konkursu, do którego zgłosiło się 35 palcówek z regionu. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej, filmiku lub piosenki na temat możliwości, jakie daje mądre korzystanie z sieci.
W gronie laureatów znalazły się:
  • Iliana Kupis z kl. 8a, zdobywczyni I miejsca w kat. kl. V-VIII,
  • Zuzanna Wójcik i Dominika Pacak z kl. 6a, wyróżnione w kat. kl. V-VIII,
  • Justyna Milewska z kl. 2a, wyróżniona w kat. kl. I-IV.
Uczennice otrzymały dyplomy i cenne nagrody (kamerę sportową, smartwatche, słuchawki, książki i akcesoria biurowe).
Serdecznie gratulujemy!