KONKURS NA STROIK BOŻONARODZENIOWY

Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Bożego Narodzenia oraz stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, bowiem powstały prawdziwe dzieła sztuki. Trudno było wybrać ten jeden najpiękniejszy. Zastosowane przez naszych podopiecznych różnorodne techniki sprawiły,  że wszystkie  prace zachwycały swoją oryginalnością. Uczniowie wykazali się kreatywnością i zrealizowali najbardziej niestandardowe pomysły. Oczywiście dbając o to, aby kompozycja stroika na Boże Narodzenie trzymała się spójnej koncepcji i była wykonana ze smakiem. Wśród prac konkursowych były prace utrzymane zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.