LECZENIE STOMATOLOGICZNE

Szanowni Rodzice,

informujemy, że nieodpłatne świadczenia zdrowotne
z zakresu leczenia stomatologicznego dla uczniów naszej szkoły wykonuje placówka medyczna Corten Medic.

Świadczenia te są realizowane w gabinecie stomatologicznym, znajdującym się w placówce Corten Medic w Kielcach, przy AL. Legionów 3/7.

Wyżej wymieniony sposób świadczenia usług stomatologicznych jest wynikiem porozumienia zawartego między Gminą Kielce a Corten Medic Tomasz Sikora, wpisaną do CEiloDG pod numerem NIP 5211454901.

Podczas pierwszej wizyty, która będzie miała miejsce w gabinecie pielęgniarki szkolnej, przeprowadza się badanie kontrolne oraz zabiegi
z zakresu profilaktyki. Rodzice dostają szczegółową ocenę stanu zębów dziecka, czyli (plan leczenia) z dalszymi zaleceniami.

Po takiej konsultacji rodzice dziecka (opiekun prawny), zgłaszają  się  do wyznaczonego gabinetu Corten Medic. Dzwoniąc pod podany niżej  numer, umawiają się na wizytę, na którą należy przyjść z legitymacją szkolną ucznia.

Adres gabinetu dentystycznego:

Kielce Al. Legionów 3/7, 25-035 tel. 537956584