MÓJ EX LIBRIS - PODSUMOWANIE

Podsumowanie IV Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny

Mój ex libris”

Dnia 22 maja 2018 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie podsumowujące IV Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Mój ex libris”. Tegoroczna edycja konkursu polegała na przedstawieniu ekslibrisu jako znaku graficznego zbiorów dotyczących geografii Polski.

Gośćmi honorowymi uroczystości byli przedstawiciele: Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Podczas uroczystości uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program muzyczny.

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były nauczycielki biblioteki - panie Wiesława Grosicka i Urszula Olszewska. Oprawę plastyczną przygotowały panie - Lidia Adach i Katarzyna Niepołońska, a muzyczną pan Rafał Pitula.