Nasze wspomnienia z wycieczki w Bieszczady klasy: 8a, 8b i 7b

Nasze jesienne wspomnienia. Na początku jesieni 2021 uczniowie z klas 8a,8b i część uczniów z kasy 7b z nauczycielami p. Katarzyną Nawrot -  Przygodą, p. Joanną Plutą, p. Markiem Młynarczykiem i p. Edwardem Prusem wyruszyli na 3 dniową wyprawę w Bieszczady.
Pierwszego dnia zwiedzaliśmy centrum miasta Sanok oraz Skansen - Park Etnograficzny w Sanoku. Po południu dotarliśmy do hotelu Zefir w Polańczyku. Tam czekała na nas obiadokolacja a wieczorem siłownia i basen.
Następnego dnia wyruszyliśmy w Bieszczady. Dojechaliśmy do przełęczy Wyżnej i wędrowaliśmy ok 4 godziny, weszliśmy na wzniesienie Dział, szliśmy połoninami na Małą Rawkę 1267m a potem ogromnymi schodami w dół do przełęczy Wyżniańskiej. Udało się choć nie było łatwo. Ale na koniec dnia relaksowaliśmy się w hotelu na basenie i w siłowni.
Ostatniego dnia czekał na nas rejs statkiem Tramp po jeziorze Solińskim. Zakupiliśmy pamiątki . Pożegnsliśmy Polańczyk na punkcie widokowym. Szczęśliwi wróciliśmy do Kielc.
Pozostały wspaniałe zdjęcia i wspomnienia.