OLA - JEDYNA DZIEWCZYNA W GRONIE LAUREATÓW. ŚWIĘTOKRZYSKI TEST Z INFORMATYKI DLA STUDENTÓW, UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ JUNIORÓW

W ramach Kieleckich Dni Informatyki w Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach odbył się  ŚWIĘTOKRZYSKI TEST Z INFORMATYKI DLA JUNIORÓW - uczniów VIII klas szkół podstawowych i III klas gimnazjów. W teście uczestniczyli następujący uczniowie: Aleksandra Stando z kl. 3A, Wojciech Grzęda z kl. 3A, Antoni Chudzicki z kl. 8b, Kornelia Kubicka z kl. 8b oraz Bartosz Świerczyński z kl. 8b przygotowywani przez panią Monikę Zawadzką-Chłopek. W gronie najlepszych juniorów znalazła się jako jedyna dziewczyna nasza uczennica Aleksandra Stando, która zajęła 4 miejsce.  Nagrodzeni uczestnicy testu otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Infover S.A. oraz Urząd Miasta Kielce.

Nagrody zwycięzcom wręczał m.in. zastępca prezydenta Kielc Arkadiusz Kubiec i rektor PŚ prof. Wiesław Trąmpczyński podczas finałowej gali na Politechnice Świętokrzyskiej