Podsumowanie III Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Mój ex libris”

Dnia 30 maja 2017 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie podsumowujące III Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Mój ex libris”, którego tegoroczna edycja polegała na przedstawieniu ekslibrisu jako znaku graficznego zbiorów o tematyce historycznej. Gośćmi honorowymi uroczystości byli przedstawiciele: Kuratorium Oświaty, Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli. Laureaci otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie uroczystości uczniowie naszej szkoły zaprezentowali ilustrację słowno- muzyczną.

Uroczystość zorganizowały nauczycielki biblioteki  p. Wiesława Grosicka i  p. Urszula Olszewska. Oprawę plastyczną przygotowały p. Lidia Adach i p. Katarzyna Niepołońska, a muzyczną p. Rafał Pitula, W przygotowaniu spotkania pomógł również p. Jacek Sitarski.