Sukces Łucji Spalińskiej z kl. 6a - jest w finale V Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki!

Miło nam pogratulować Łucji Spalińskiej z klasy 6a dostania się do III etapu, czyli finału V Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Łucja mimo, że jest dopiero w klasie 6 wspaniale napisała test na drugim etapie, w którym uczestniczyli uczniowie z klas siódmych i ósmych. Za udział w III etapie Łucja otrzyma punkty dodatkowe liczące się w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej, a jeśli zostanie laureatką konkursu (tak jak w zeszłym roku szkolnym laureatem został Aleksander Fronk), to wówczas niezależnie od wyniku egzaminu ósmoklasisty, będzie mogła wybrać do dalszego kształcenia dowolne liceum.

Serdecznie gratulujemy Łucji i pani Monice Zawadzkiej-Chłopek, która przygotowuje uczennicę do konkursu!