SUKCES "SIÓDEMKI"

13 MIEJSCE W RANKINGU SZKÓŁ KIELECKICH

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej zajęła 13 miejsce w Rankingu Szkół Podstawowych 2021 w Kielcach przygotowanym przez ogólnopolski portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl. (link do rankingu poniżej).

Przeszliśmy 2 miejsca w górę w stosunku do danych z 2020 roku: https://waszaedukacja.pl/ranking/kielce/szkoly-podstawowe/2020

Ranking został oparty na wynikach egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, z matematyki oraz z języka angielskiego, a  dodatkowym kryterium branym pod uwagę były wyniki z olimpiad przedmiotowych. W rankingu uwzględnionych zostało pięć olimpiad przedmiotowych. Pod uwagę były brane osoby, które zostały laureatami, finalistami, medalistami lub te, które zdobyły wyróżnienie w ostatnim etapie olimpiady

Sukces NASZEJ SZKOŁY  to zasługa wszystkich rodziców, dzieci i nauczycieli.

KOCHANI UCZNIOWIE!

Gratulujemy Wam osiągnięć i wyników w nauce na miarę swoich możliwości. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni! Dziękujemy  szczególnie tym, którzy wytrwale i konsekwentnie zgłębiali tajniki wiedzy, poszerzali swoje umiejętności. Gratulujemy wszystkich sukcesów i tych małych i tych dużych, bo ich miara dla każdego z Was jest inna. Gratulujemy nagród, wyróżnień i  podziękowań. Jak pisał poeta Emil Oesch „Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach” i Wy Drodzy nasi Uczniowie o tym doskonale wiecie.

SZANOWNI RODZICE!

W sposób szczególny pragniemy podziękować Rodzicom naszych Uczniów, którzy wspierali nas w trudnym dziele wychowania i nauczania, wykazali zrozumienie na sygnały płynące ze szkoły i potrafili odnaleźć płaszczyznę porozumienia i wzajemnego zrozumienia.

Słowa jak najserdeczniejszych podziękowań kieruję do Rodziców, którzy aktywnie angażowali się w życie Szkoły. Waszą postawę pięknie opisuje cytat Dobrą rzeczą jest dawać gdy nas proszą, ale lepszą czynić tak, kiedy niczego od nas nie żądają”.

DRODZY NAUCZYCIELE!

„Choć tysiąc świec zapalisz od lampy, nie traci ona blasku, lecz świeci jak przedtem. Tak samo uczony nie traci nic ze swej nauki, gdy jej drugim udziela – owszem zyskuje, bo objaśniając innym prawdę sam ją lepiej poznaje.” (Holl)

W tym miejscu pragniemy podziękować Wam drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy. To dzięki Waszej ciężkiej pracy, zrozumieniu i stworzonej przez Was wspaniałej atmosferze   udało nam się przebrnąć przez bardzo trudny rok szkolny i dzisiaj cieszyć się sukcesami naszych uczniów. Zawsze z dużym zaangażowaniem i wytrwałością podejmowaliście nowe wyzwania, zmieniając model edukacji tak, aby odpowiadał na współczesne zapotrzebowanie.

Dziękujemy Wszystkim serdecznie za wspaniałą współpracę i życzymy kolejnych wielu sukcesów w następnym roku szkolnym.

P.S. Całej Społeczności Szkolnej życzymy na czas wakacji samych słonecznych dni, pysznych lodów, czystej wody w basenie, mało bolących strupów na kolanach, przynajmniej jednej przeczytanej książki, nieswędzących ugryzień komarów, długo trwających szczęśliwych chwil – jednym słowem  UDANYCH WAKACJI!!!  "ŁADUJCIE AKUMULATORY” I WRACAJCIE WE WRZEŚNIU!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 w Kielcach

Hanna Skrzek i Ewelina Zielonka