SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM

Drużynowe Mistrzostwa Dziewcząt Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym odbyły się 4 stycznia 2018 roku, w Szkole podstawowej nr 32 w Kielcach.

Główni organizatorzy mistrzostw to Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach oraz Urząd Miasta Kielce.

Uczennice naszej szkoły zdobyły MISTRZOSTWO KIELC W TENISIE STOŁOWYM !!!!! - w finale dziewczeta wygrały wszystkie mecze:

1. SP nr 7 - SP nr 25 - 3:0

2. SP nr 7 - SP nr 39 - 3:0

3 SP nr 7 - SP nr 32 - 3:0

Nasze dziewczeta grały w następującym składzie: Maja Socha kl. VI, Martyna Sułkowska kl. VI, Maja Janiszewska kl. Vb, Aleksandra Szybalska kl. VI.

GRATULUJEMY !!!

Drużynowe Mistrzostwa Chłopców Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym odbyły się 4 stycznia 2018 roku, w Szkole podstawowej nr 32 w Kielcach.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli MISTRZOSTWO KIELC W TENISIE STOŁOWYM !!!!! - w finale chłopcy wygrali wszystkie mecze:

1. SP nr 7 - SP nr 9 - 3:0

2. SP nr 7 - SP nr 22 - 3:2

Nasi chłopcy grali w następującym składzie: Michał Miszczak kl. VI, Aleksander Jurczyk kl. VI, Szabla Karol kl. VI.

GRATULUJEMY !!!

Opiekunem i trenerem wszystkich zwycięzców był pan Jerzy Malec.