Uroczyste zakończenie roku szkolengo klas starszych

Dnia 24.06.2022 roku o godzinie 10:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas starszych. W części oficjalnej odśpiewaliśmy Hymn Państwowy i Hymn Szkoły, po czym nastąpiło uroczyste przekazanie opieki nad pocztem sztandarowym uczniom z klasy 7 - Natalii Dorosz, Agacie Rączkiewicz i Bruno Zapale. Następnie Pani Dyrektor podsumowała rok szkolny i pogratulowała najlepszym absolwentom za wzorowe wyniki w nauce i zachowanie - Bartkowi Zdunkowi i Patrykowi Wróblewskiemu oraz ich rodzicom. 100 procentową frekwencję uzyskały dwie uczennice - Zuzanna Wójcik z klasy 5a i Gabriela Mincha z klasy 7b. Pani Dyrektor i Rada Rodziców złożyły serdeczne podziękowania Pani Wicedyrektor Ewelinie Zielonce za piękną, rzetelną i oddaną pracę na rzecz szkoły i uczniów. Pani Wicedyrektor odchodzi z naszej szkoły, więc nie obyło się bez łez wzruszenia. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, którą przygotowali absolwenci klas 8 i uczniowie klas 7 pod opieką Pani Agaty Kucharczyk, Joanny Pluty, Katarzyny Nawrot - Przygody i Pana Rafała Pituli. Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim i życzyła zdrowych, bezpiecznych wakacji.