V Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Mój ex libris”

Dnia 27 maja 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie podsumowujące V Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Mój ex libris”. Tegoroczna edycja konkursu polegała na przedstawieniu ekslibrisu jako znaku graficznego zbiorów o tematyce muzycznej.

Gośćmi honorowymi uroczystości byli przedstawiciele: Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego  i Doskonalenia Nauczycieli.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Podczas uroczystości uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program muzyczny.

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były nauczycielki biblioteki - panie Wiesława Grosicka i Urszula Olszewska. Oprawę plastyczną przygotowały panie - Lidia Adach i Katarzyna Niepołońska, a muzyczną pan Rafał Pitula.