VII Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Mój ex libris”

Uroczyste podsumowanie VII Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Mój ex libris”, zaplanowane na 14 czerwca 2022 roku, nie odbędzie się.

Uroczystość jest odwołana w związku z przedłużonym do 30 czerwca 2022r. bezwzględnym zakazem wstępu do szkoły osobom postronnym. (Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów nr 154 w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP ) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO (Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów nr 153 w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego).

Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy w dniach: 20, 21, 22 czerwca 2022r. w godzinach 7:50 – 14:30.

Organizatorzy: Wiesława Grosicka i Urszula Olszewska - nauczycielki w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 7im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach