Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca o godz. 9. 15 na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas młodszych. Podczas oficjalnej części p. dyr. Hanna Srzek podsumowała pracę i osiągnięcia uczniów w minionym roku szkolnym. Przedstawiła zebranym Wojciecha Wójcika z klasy III a - Ucznia Roku Klas Trzecich, którego sylwetkę i dokonania zaprezentowała jego wychowawczyni p. Dorota Kruzel. Pani dyrektor wyróżniła również ucznia z klasy II a Maksyma Masteraka, który nie opuścił żadnego dnia nauki w roku szkolnym 2021/2022. Szczególne podziękowania p. dyr. Hanna Skrzek i p. vice dyr. Ewelina Zielonka złożyły rodzicom, którzy w minionym roku aktywnie pracowali w Radzie Rodziców. Wszyscy otrzymali pisemne podziękowania. Na zakończenie p. Grażyna Jaklewicz i p. Katarzyna Zep zaprosiły wszystkich na prezentację piosenek przygotowanych przez poszczególne klasy. Następnie wszyscy rozeszli się do klas, gdzie odebrali swoje świadectwa.