Działania Samorządu Uczniowskiego

Data publikacji: 02.12.2020

Dzień Pluszowego Misia

Samorząd Uczniowski klas starszych w związku z dniem Pluszowego Misia Ogłosił konkurs Moje wyszukane cytaty o misiach z książek. Oto prezentacje:

  1.  

,, Czasem lubi się kogoś za mocno i to się nazywa miłość "- Kubuś Puchatek

Zuzanna Kmiecik 7b

  1.  

,, - Kubusiu, jak się piszę Miłość?
- Prosiaczku, Miłość się nie piszę, Miłość się czuje"

Natalia Dorosz kl. 6a...

Data publikacji: 13.05.2020

,,Jak spędzam czas kwarantanny..." - konkurs literacko - plastyczny

Podczas kwarantanny Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs literacko - plastyczny pod hasłem "Jak spędzam czas kwarantanny ...?". Uczniowie przygotowali ciekawe prace plastyczne i literackie. Poniżej prezentujemy najciekawsze z nich :)))

 

Karolina Rodak 6a

Pandemia 2020

Siedzieć w domu przyszła pora

Bo spotkałam dziś potwora.

To koronawirus straszny

On pozbawił mnie praw własnych.

 ...

Data publikacji: 24.03.2019

DZIEŃ KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski przygotował apel, podczas którego uczniowie zaprezentowali ciekawy i zabawny program artystyczny. Wyróżnieni uczniowie biorący udział w wewnątrzszkolnych konkursach otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

 

Data publikacji: 02.03.2019

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWO - WALENTYNKOWA

Samorząd szkolny zorganizował dyskotekę karnawałową dla uczniów naszej szkoły, która odbyła się dnia 26 lutego. Uczniowie, którzy licznie przybyli na imprezę, doskonale bawili się przy dźwiękach różnych rodzajów muzyk.

 

Data publikacji: 02.03.2019

APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 8 lutego 2019 r. odbył się w naszej szkole apel Samorządu Uczniowskiego podsumowujący pracę i osiągnięcia uczniów w I półroczu. Podczas apelu wręczone zostały dyplomy i nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu, mających stuprocentową frekwencję oraz biorących udział w konkursach.

 

Data publikacji: 10.12.2018

MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIAST

07 grudnia 2018 r. odbył się, jak co roku, Mikołajkowy Kiermasz Ciast. Wypieki wszystkim bardzo smakowały.

Był to dzień pełan radości i słodkości.

Data publikacji: 10.12.2018

MIKOŁAJKOWY APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

06 grudnia 2018 roku odbył sie Mikołajkowy apel Samorządu Uczniowskiego. Uczennice z klasy IVa zaprezentowały mikołajkowy wiersz. Odbył sie rówinież quiz o św. Mikołaju. Uczniowie klasy IIIA Gimnazjum nr 1 z przewodniczącym SU na czele zagrali na gitarach i zaśpiewali utwór "Znak pokoju".

Każda klasa przygotowała swój okrzyk, było dużo słodkości- Mikołaj zostawił cukierki w...

Data publikacji: 10.12.2018

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Samorząd szkolny zorganizował andrzejkową dyskotekę dla uczniów naszej szkoły, która odbyła się dnia 26 listopada. Uczniowie, którzy licznie przybyli na imprezę, doskonale się bawili i uczestniczyli we wróżbach andrzejkowych.

 

Data publikacji: 21.10.2018

AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ

Uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej odbyła się 15 października 2018 roku. Uroczystość była przeznaczona dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 7  i Gimnazjum nr 1. Członkowie Samorządu Uczniowskiego włączyli się do obchodów tego święta poprzez zorganizowanie konkursu literackiego na temat ,,Najpiękniejsze życzenia dla nauczyciela". I miejsce zajął w nim Dawid Szymański z klasy VIIa , II miejsce Weronika Wilczyńska z klasy IVa i Bartosz Klimek z klasy VIa, III miejsce Wiktoria Wąsowicz i Natalia Wlosek z klasy Va.

Zwycięzcy...

Data publikacji: 21.10.2018

DZIEŃ CZERWONY

12 października wszyscy uczniowie przebrali sie na kolor czerwony. 

Był to dzień bez odpowiedzi ustnej i pracy domowej.

Strony